Не чини перелюбу!Так трапилось, що сьогодні суспільство зовсім забуло про правила християнської моралі та про закони Божі. Більшість молодих людей віддає перевагу невигадливим статевим стосункам, а першу близькість лише після одруження вважають, як щось архаїчне. Як відомо зі Святого Писання, перші люди - Адам і Єва, жили у дружбі й злагоді. 

Але диявол навчив їх не слухати Господа, спокусив їх своїми солодкими промовами. Тоді-то перші люди і були вигнані з раю, а після гріхопадіння «пізнав Адам Єву, жінку свою» (Бут. 4:1). Від того часу всі люди походили від грішних Адама і Єви, тому життя на землі йшло поряд із гріхами.

Що можна сказати про сучасне життя? Декілька десятиліть тому почали говорити про сексуальну революцію, вільні стосунки, сексуальну свободу і навіть думати забули про сором'язливість та цнотливість. Нехтуючи сьомою заповіддю Божою, людина свідомо накладає на себе кайдани сатани.

Одного разу молодого чоловіка на сповіді спитали: «Чи не жив ти з людиною іншої статі, будучи з нею в статевих стосунках, без церковного шлюбу чи тільки жив у громадянському шлюбі? Чи не упираєшся в цьому, уникаючи церковного шлюбу?» Він не знав, що сказати.

Дійсно, хто в наш час може заперечно відповісти на ці питання? Без сумніву, одиниці. Це і не дивно, бо такі поняття, як скромність та незайманість в сучасному житті вважають чи не комплексом неповноцінності, а невимушені статеві стосунки визнають за норму. 

Проте у Біблії читаємо, що подружнє життя Господь запровадив за двох умов: перша - задля народження дітей, бо сказано: «плодіться й розмножуйтеся» (Бут. 1:28), а не насолоджуйтесь розбещеним життям і розпутними зв'язками; друга - «щоб уникнути розпусти, нехай кожен муж має дружину свою, і кожна жінка хай має свого чоловіка» (1 Кор. 7:2).

Слід також додати, що з виникненням і розповсюдженням телебачення розпуста і блуд набули великого розквіту і сили. Адже цілодобово транслюють фільми та програми, в яких навчають, як «правильно» кохати і спокушати, як влучно говорити і одягатись, щоб звести дівчину чи зачарувати хлопця.  

Але не слід забувати, що казав нам Господь: «Від спокус горе світові, — бо мусять спокуси прийти; надто горе людині, що від неї приходить спокуса!» (Мтв. 18:7). А також: «Кожен, хто на жінку подивиться із пожадливістю, той уже вчинив із нею перелюб у серці своїм» (Мтв. 5:28).

Насамкінець зазначимо, що кожен сам повинен визначати, яким чином йому жити і як виховувати своїх дітей. Адже з тим, з ким Ви будете на землі, з тим Ви будете і в іншому світі. І істина тут доволі проста: жити разом з Господом, чи…

Який шлях виберете Ви?

 


Інна МЕЛЬНИК
газета «Камень Краеугольный»